18.09.2013

Best Picks: Chanel No. 5

Tworzę serię postów pt. „Best Picks”, aby przekonać Was, że warto czasem zajrzeć do second-handu. Przy odrobinie cierpliwości i motywacji do wstawania rano (ach, świeżutka dostawa!) wierzcie mi, można w tych przerażających dla niektórych czeluściach wyszperać najprawdziwsze perełki! Pomimo że rzeczy są z drugiej ręki, znajdziecie także te absolutnie nowiutkie, jeszcze z metkami, praktycznie za bezcen! Aby Wam to udowodnić i rozbudzić chętkę na mały shopping, dzielę się z Wami swoimi najlepszymi łupami!Absolutne pierwsze miejsce w mojej kolekcji. Chyba najlepszy second-handowy zakup jaki można sobie wymarzyć.Używany przez samą Marilyn Monroe. Oryginalny, jedyny w swoim rodzaju zapach od Chanel. Klasa sama w sobie.

Best Pick: Chanel No. 5. Eau de Toilette. Spray Refill. 75ml.
Zapłaciłam: 15zł

Zachęcam do komentowania!

Wasza Patsycatsy

English version:
A created  a “Best Picks” series of blog posts to encourage you to drop in a second-hand shop from time to time. With a little patience and motivation to get up early (ah, fresh delivery!), believe me, you may dig out a real treasure! Despite the fact that goods there are second-hand, you may buy totally new things with price tags attached! All these for a song! To prove you that, I’m sharing my best picks with you!

It has the first, unbeatable position in my collection. The best second-hand pick you can imagine. Marilyn Monroe used these herself. Original, unique parfum from Chanel.

Best Pick: Chanel No. 5. Eau de Toilette. Spray Refill. 75ml.
Paid: 15zł

Don’t hesistate to leave a comment!

Your Patsycatsy

Zapraszam do odwiedzenia mojej galerii online na www.patiszonek.deviantart.com gdzie znajdziecie fotografie i rysunki mojego autorstwa!

Visit my online gallery on www.patiszonek.deviantart.com where  you can find photographs and drawings made by myself!

7 komentarzy:

 1. Jeśli mogę spytać, w którym to lumpeksie można znaleźć takie łupy ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Absolutnie we wszystkich! Naprawdę nie ma reguły. W każdym zawsze coś się znajdzie. Trzeba chodzić na dostawy i walczyć dzielnie! :)

   Usuń
  2. A to prawda w sumie ;) Co sądzisz o puławskich lumpeksach ?

   Usuń
  3. Na pewno mogą konkurować z tymi np. w Warszawie pod względem cen. W tych puławskich rzeczy są wycenione, natomiast w Warszawie popularniejsze są te, gdzie kupuje się na wagę. Wydaje się że na wagę jest taniej, ale np. sweter, czy dżinsy przy cenie 70zł/kg, to już niezłe parę złotych! Teraz klient jest wybredny. Tam gdzie jest zły towar, nikt nie chodzi. Warto więc zaglądać tam gdzie niestety chodzą największe tłumy. W Puławach jest dobry towar, głównie z Wielkiej Brytanii. Wiadomo, są lepsze i gorsze dostawy. Ale wprawne oko zawsze coś wyhaczy!

   Usuń
 2. chanel w lumpie, jest szal! gratuluje :D

  obserwuje Cie, czekam na rewanz :D

  OdpowiedzUsuń
 3. $107 na Amazonie, więc faktycznie łup doskonały :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Instagram