10.10.2013

Best Picks: Mango shoes

Parov Stelar feat. Aduze - This Game

Tworzę serię postów pt. „Best Picks”, aby przekonać Was, że warto czasem zajrzeć do second-handu. Przy odrobinie cierpliwości i motywacji do wstawania rano (ach, świeżutka dostawa!) wierzcie mi, można w tych przerażających dla niektórych czeluściach wyszperać najprawdziwsze perełki! Pomimo że rzeczy są z drugiej ręki, znajdziecie także te absolutnie nowiutkie, jeszcze z metkami, praktycznie za bezcen! Aby Wam to udowodnić i rozbudzić chętkę na mały shopping, dzielę się z Wami swoimi najlepszymi łupami!

Dziś closer look na buty od Mango, które znalazłam w SH i które wystąpiły już na blogu w poprzednim poście: http://patsycatsy.blogspot.com/2013/10/red-is-best-for-autumn.html . Stabilny, słupkowy obcas sprawia, że wbrew pozorom są naprawdę wygodne!

Best Pick: Buty od Mango
Zapłaciłam: 30 zł

Zachęcam do komentowania!
PatsycatsyEnglish version:
I created  a “Best Picks” series of blog posts to encourage you to drop in a second-hand shop from time to time. With a little patience and motivation to get up early (ah, fresh delivery!), believe me, you may dig out a real treasure! Despite the fact that goods there are second-hand, you may buy totally new things with price tags attached! All these for a song! To prove you that, I’m sharing my best picks with you!


Today, it's time for closer look at Mango shoes, which I found in SH shop and which you could see in the previous post: http://patsycatsy.blogspot.com/2013/10/red-is-best-for-autumn.html . The heel is really stable, which makes the shoes really comfortable!

Best Pick: Shoes from Mango
Paid: 30 zł

Don’t hesistate to leave a comment!
Patsycatsy

Zapraszam do odwiedzenia mojej galerii online na www.pati-szonek.deviantart.com gdzie znajdziecie fotografie i rysunki mojego autorstwa!

Visit my online gallery on www.pati-szonek.deviantart.com where you can find photographs and drawings made by myself!

2 komentarze:

  1. Beautiful shoes! Nice blog you have!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Thank you! I hope you'll visit my blog from time to time! Kisses, Patsycatsy.

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Instagram