23.01.2014

The time for a black coat has come

Frank Sinatra - Nice 'N' Easy

Witajcie Kochani!

Nie martwcie się, nie zapomniałam o Was! :) Jest teraz miliard rzeczy w moim życiu, o które muszę zadbać, zwłaszcza, że sesja nieuchronnie nadchodzi i każdy wpada w istny naukowy amok. U Was też tak jest, że wszystkie ważne rzeczy dzieją się w tym samym tygodniu? <3 To jakieś szaleństwo.

Można powiedzieć, że "właściwa zima" nas właśnie nawiedziła. Nie, wcale się nie cieszę. Jestem ZDECYDOWANIE ciepłolubna! Pomimo noszenia tryliarda warstw, wciąż zamarzam! Marzę jedynie o tym, aby zabarykadować się w pokoju na długie miesiące i niczym niedźwiadek zapaść w sen zimowy i obudzić się dopiero wtedy, gdy nadejdzie pachnąca, rozśpiewana i ogrzana promieniami słońca wiosna. Rzeczy, które pomagają mi przetrwać ten okrutny zimowy czas to wieeelki kubek zimowej herbaty, tona czekolady i cieplutkie łóżeczko. A jakie są wasze sposoby na przetrwanie zimy? Śmiało, dzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach!

Dziś uniwersalny, czarny płaszcz od Jaspera Conrana, który już tradycyjnie wyszperałam w SH, zestawiłam z pudroworóżową bluzką, skórzanymi kozakami i szarą, oversize'ową marynarką. Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała krzty błysku w postaci złotego naszyjnika.
Dokładniejszy opis pod zdjęciami.

Trzymajcie się ciepło, (dosłownie! :)
Patsycatsy

English version:
Hello My Lovelies!

I've been soooo busy recently, but don't be afraid, I haven't forgotten about you! :) There are million things in my life to take care about now, and the exam session at my university is just about to begin, so everybody, including me, is going crazy about learning intensively. That's just the way they schedule it - all important exams in the same week <3 Madness.

Finally the "proper winter" came to Poland. No, I'm not happy. I'm DEFINITELY a summer person. Despite wearing tens of layers, I'm freezing anyway. All I dream about is to barricade myself in my room and don't leave bed until spring. Maybe I'm like a bear? It would be great to sleep through all this time, wouldn't it? The things that help me to survive are a cup of hot winter tea, tons of chocolate and a warm bed. And what are yours? I'll be more than happy if you shared your ideas in comments!

Today, to the universal, black coat from Jasper Conran, which I bought traditonally in SH, I added powder pink blouse, leather boots and grey oversize jacket. I wouldn't be myself if I didn't add a bit of blink-blink- a gold necklace.
For more labels, look below the photos.

Stay warm, (literally! :)
Patsycatsy
TOTAL SH LOOK
Wearing: coat - Jasper Conran (SH, 15zł); blouse - Marks & Spencer (SH 8zł); jacket - Saints & Mortals (SH 12zł); boots - Marks & Spencer (SH 15zł); skirt - no name (SH 10zł); bag - no name; gloves - Atmosphere (SH 5zł); necklace - H&M


LIKE PATSYCATSY ON FACEBOOK:
Zapraszam do odwiedzenia mojej galerii online na www.pati-szonek.deviantart.com gdzie znajdziecie fotografie i rysunki mojego autorstwa!

Visit my online gallery on www.pati-szonek.deviantart.com where  you can find photographs and drawings made by myself!

8 komentarzy:

 1. Kochana doskonale Cię rozumiem, bo sama nie cierpię zimy i z chęcią przesunęłabym ją w nieskończoność!!! :) hehe Naszyjnik jest przepiękny, już dawno nie widziałam tak dużego cuda :) I troszkę inaczej niż zwykle, w innym, stonowanym klimacie widzę dziś :) Pepitkowe rękawiczki są świetne, a ten płaszczyk rewelacja i na dodatek z SH :) Tylko pozazdrościć takiego łupu na prawdę :) Powodzenia na sesji :) Gorące pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Buty jakoś nieszczególnie dobrze wyglądają, może lepsze byłyby jakieś kozaki na szpilce? również powodzenia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne buty <3
  ja w SH butów raczej nie znajduje niestety ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co studiujesz? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. całość rewelacja! świetnie wygląda Twój płaszczyk:)

  magdelaj.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Instagram