17.06.2015

bold and beautiful

Pamietacie jak pisałam o tym, że szykują się zmiany, że rozpoczynam nowe studia i dlatego jestem pewna obaw, czy decyzja jest właściwa. Dziś, gdy przygotowywałam wystawę końcoworoczną, nie mogłam uwierzyć, że tak szybko minął ten rok. I spłynął na mnie spokój. Dlatego, że zrozumiałam, że warto odważyć się walczyć o wiarę w siebie, chociaż to piekielnie trudne. Dlatego, że dotrwałam. Dlatego, że się nie poddałam w trakcie, chociaż nie było łatwo.
I nie żałuję, a byłam przecież taka pełna niepewności. Z drugiej strony do niedawna myślałam, że w życiu nie ma czasu na kroki w tył. Uważałam, że skoro podjęło się decyzję, powinno się kroczyć raz obraną ścieżką i się jej trzymać za wszelką cenę, jeśli chce się kiedykolwiek osiągnąć cel. Ciągle zmieniając decyzję i zbaczając z drogi, można nigdy do niego nie dotrzeć. Ale się myliłam. Teraz myślę, że należy postępować tak, aby być szczęśliwym, nawet jeśli oznacza to krok w tył. Bo skąd można mieć pewność, że nasz cel jest naprawdę tym, czego najbardziej pragniemy? Byćmoże te boczne ścieżki, którymi podążamy, nadadzą nowy sens i zrozumie się czego się naprawde chce. 
Parę dni temu nauczyłam się, że nigdy już nie powiem nigdy. Bo prawda jest taka, że nikt nie wie co się może stać. Tak naprawdę kiedy kieruje się sercem, czy można być czegokolwiek pewnym?

Dziś stylizacja w czerwieni. Kolory, które wybieram często odzwierciedlają mój nastrój. Dla mnie czerwień to kolor pewności siebie, której Wam życzę.
FOLLOW ME ON FACEBOOK AND STAY UP TO DATE WITH #WEARINGTODAY OUTFITS, BEST PICKS AND FASHION NEWS!

Instagram

Follow on Bloglovin

Zapraszam do odwiedzenia mojej galerii online na www.pati-szonek.deviantart.com gdzie znajdziecie fotografie i rysunki mojego autorstwa!

Visit my online gallery on www.pati-szonek.deviantart.com where you can find photographs and drawings made by myself!

7 komentarzy:

 1. Intrygująco! :) Podoba mi się ta wyrazista czerwień. No a sandałki - cudne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podoba! Pozdrawiam cieplutko!

   Usuń
 2. Napisałaś, że czerwony dodaje Ci pewności siebie i... to widać! Bardzo interesujący look. Nieprzekombinowany. Delikatne dodatki w postaci okularów i torebki dodają charakteru.

  http://brewilokwencja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna stylizacja. Wyglądasz w niej idealnie. Masz super figurę. Będę tu częściej zaglądać i czekam na nowe stylizacje.
  Zapraszam też na mojego bloga http://black-pearls.blogspot.com/
  Będę wdzięczna za obserwację.

  OdpowiedzUsuń
 4. przecudownie wyglądasz ! kombinezon ma niebanalny krój i fantastyczny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 5. przecudownie wyglądasz ! kombinezon ma niebanalny krój i fantastyczny kolor :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Instagram