19.09.2015

classics for autumn


Ostatnio wybrałam się na zakupy do jednej z popularniejszych warszawskich galerii handlowych. Gdy nowy sezon za pasem, zawsze wybieram się na taki mały tour, aby rozeznać się, co w trendach piszczy. Nadchodzący sezon jesień/zima to prawdziwy misz-masz. Modne będą zarówno kobiece kroje, jak i te wyjęte z męskiej szafy. Na wybiegach królują wszelkie odcienie czerwieni, ciepłe beże i khaki, ale także minimalistyczne total black looki oraz... wzory! Jednym słowem- każdy wybierze coś dla siebie!
W modzie wyznaję zasadę, że trendy powinno się interpretować. To znaczy, że jeśli chcesz ubierać się modnie, nie musisz posiadać wszystkich nowości, które pojawiają się w sklepach. Przede wszystkim wybieraj to, w czym dobrze wyglądasz i co koresponduje z Twoim stylem. Trendy wciąż powracają. Wybieraj rzeczy neutralne i w jakiś sposób ponadczasowe. Pozwoli Ci to do woli miksować ze sobą rzeczy posiadając nawet niewielką garderobę. Często wystarczy tylko jakiś nowy dodatek, aby ten sam zestaw uczynić znów ultramodnym! Nie daj się wpędzić w pułapkę i nie kupuj pod wpływem impulsu. Możesz mieć szafę pełną ubrań, ale zupełnie przypadkowych, które do siebie nie pasują! 
Dzisiejsza propozycja już tradycyjnie składa się z rzeczy pochodzących z second-handu. Tym razem postanowiłam udowodnić, że możliwe jest wyszperanie rzeczy od projektanta za jedyne kilka złotych. Trzeba tylko cierpliwości! 
I am wearing:

blouse - SH (Alexander Wang)
skirt - SH (Moschino)
bag - SH (L.K Bennett London)
coat - SH (JC jeans&clothes)
earrings - I am
shoes - no name
sunglasses - no name


5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Instagram